Grupa Hotele.pl
test
Logo hotelu U Śnieżków
inne
72-001 Kołbaskowo Miejscowość Smolęcin 18
Ocena:
7.5 z 2 ocen
Lokalizacja
Obiekt „uŚnieżków” patrząc na mapę Polski jest położony niemalże na granicy z Niemcami. Położenie obiektu sprawia, że zaledwie 2 km od nas jest zjazd z autostrady A6 Gdańsk – Berlin i Świnoujście – Berlin, 1,8 km od nas jest zjazd z drogi nr13 Szczecin- Kołbaskowo, Przecław – Kołbaskowo. Niespotykana lokalizacja obiektu sprawia, że „w zasięgu ręki” mamy panoramę Szczecina Wzgórz Bukowych, Autostradę A6 granicę państwa wraz z przejściami granicznymi Rosówek i Kołbaskowo. W tym cudownym miejscu otoczonym starym parkiem w ogrodzie z dala od zgiełku miasta, hałasu i zabiegania My – rodzina Śnieżków stworzyliśmy dla Państwa obiekt wypoczynkowo – gastronomiczny, który mamy nadzieje, że zauroczy wrażliwe na przyrodę i piękno dusze, zachwyci wystrojem i klasą, a także kusił będzie oferowanymi tu potrawami.
Zakwaterowanie
Oferujemy dla naszych Gości wypoczynek w przytulnych pokojach 1 i 2 osobowych oraz familijnych z łazienkami w których może wypocząć na dzień dzisiejszy do 45 osób.
Wyżywienie
„uŚnieżków” to miejsce do którego przyjeżdżają Goście na dobre polskie jedzenie. Poranna kawa zbożowa na wiejskim mleku z ciepłą bułeczką, Słuszna micha rosołu z ręcznie gniecionym makaronem na 12 jajach i Schabowy w wersji XXL w porze obiadowej. Na deser Gruszka w szaliczku na czekoladzie, a na kolację Śledzik Teściowej w delikatnym oleju to pokusy które wyjątkowo smakują w tym sielskim-wiejskim klimacie o każdej porze dnia…
Konferencje
Witamy Państwa na naszych stronach biznesowych. uŚnieżków wiemy, że każde szkolenie, konferencja, impreza integracyjna oraz biznesowy event potrzebują odpowiedniej oprawy i zaplanowania. Wychodząc Państwu naprzeciw każdorazowo skrupulatnie planujemy indywidualne wydarzenia biznesowe w naszym obiekcie. Dlaczego warto u nas zorganizować wydarzenie biznesowe? Ponieważ dysponujemy trzema w pełni multimedialnymi salami szkoleniowymi w bezpośrednim kontakcie z dużym ogrodem.
Podobne hotele
Hotele w innych miastach
Hotele w Warszawie: zarezerwuj hotel w stolicy już od 90 zł | Hotele w Krakowie:ponad 200 hoteli do wyboru | Hotele w Gdańsku:znajdź i zarezerwuj hotel nad morzem już od 89 zł | Hotele we Wrocławiu: dynamiczna stolica Dolnego Śląska zaprasza | Hotele w Poznaniu: zapraszamy do Wielkpolski
Zdjęcie U Śnieżków
Zdjęcie U Śnieżków
Zdjęcie U Śnieżków
Kontakt
Kontakt
ul. Woronicza 15
02-625 Warszawa
tel. 22 567 31 50
fel. 22 567 31 51