Grupa Hotele.pl
test
Logo hotelu Atrium Szczecin
StandardStandardStandardStandardStandard
70-481 Szczecin Al. Wojska Polskiego 75
Ocena:
8.2 z 23 ocen
Lokalizacja
Hotel Atrium znajduje się w centrum Szczecina, przy budynku Radia i Telewizji.
Zakwaterowanie
Hotel Atrium dysponuje 30 klimatyzowanymi, komfortowo wyposażonymi pokojami 1 i 2 osobowymi. Oferujemy pokoje w trzech standardach: normal, studio, apartament. Wszystkie pokoje wyposażone są w TV-SAT, mini-bar, zestaw do parzenia kawy i herbaty, sejf, telefon oraz bezpłatny dostęp do łącza internetowego. Mimo klimatyzacji istnieje możliwość otworzenia okna. W ofercie hotelu znajduje się również apartament posiadający bezpośredni dostęp do sauny. Pokoje Hotelu Atrium tworzą wymarzone warunki zarówno do pracy, jak i do odpoczynku.
Pokoje w hotelu przeznaczone są dla osób niepalących.
Wyposażenie
Hotel posiada monitorowany parking bezpłatny dla aut osobowych oraz płatny garaż podziemny.
Wyżywienie
Restauracja poleca wykwintne dania kuchni włoskiej. Komfort hotelu i restauracji jest wyjątkową ofertą dla osób ceniących luksusowe warunki pobytu, najwyższą jakość usług oraz niepowtarzalną atmosferę.
Konferencje
W hotelu znajdują się trzy sale restauracyjne, bar, nastrojowa sala kominkowa oraz w dolnej części obiektu sala bankietowo-konferencyjna. Pozostawione do Państwa dyspozycji nowoczesne sale, znakomicie przygotowane są do organizowania seminariów, sympozjów, szkoleń, konferencji oraz bankietów. Nasze sale są w pełni klimatyzowane oraz posiadają możliwość zaciemnienia.
Informacje dodatkowe
Hotel akceptuje zwierzęta tylko w pokojach jedno lub dwuosobowych dla palących. Opłata wynosi 50 zł / za dobę. Akceptowane są jedynie małe psy. Tylko jedna sztuka w pokoju.
Podobne hotele
Hotele w innych miastach
Hotele w Warszawie: zarezerwuj hotel w stolicy już od 90 zł | Hotele w Krakowie:ponad 200 hoteli do wyboru | Hotele w Gdańsku:znajdź i zarezerwuj hotel nad morzem już od 89 zł | Hotele we Wrocławiu: dynamiczna stolica Dolnego Śląska zaprasza | Hotele w Poznaniu: zapraszamy do Wielkpolski
Zdjęcie Atrium Szczecin
Zdjęcie Atrium Szczecin
Zdjęcie Atrium Szczecin
Kontakt
Kontakt
ul. Woronicza 15
02-625 Warszawa
tel. 22 567 31 50
fel. 22 567 31 51